МениВеб страни

Соработници

Известувања

Мобилност

Читај online

Контакт

Контакт

Можете да не контактирате на:
mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
телефон/факс: 033 361-945,

или во долниот долен агол на нашата веб страна, со помош на веб формата за контакт.

Општина Виница
телефон: 033 361-945, mail: ovinica@t-home.mk